Thea Ekström blandteknik

197502

EKSTRÖM, Thea (1920-1988): "Composition," signerad och daterad Ekström 17 II 79, akvarell och tusch, 16,5x14 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Thea Ekström blandteknik

Budhistorik (17 bud)
861279
861715
1 900
861279
1 800
861713
1 700
861279
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.