Severin Nilsson oljemålning

197501

NILSSON, Severin (1846-1918): Kustlandskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 11x19,5 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
858853
861863
858853
2 800
861861
2 600
858853
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.