Axel Fridell torrnålsgravyr

197500

FRIDELL, Axel (1894-1935): Quai des Orfèvres, monogramsignerad och daterad 1930 i trycket, handsignerad Axel Fridell, torrnålsgravyr, 24x20 cm

Fack 5

Axel Fridell torrnålsgravyr

Budhistorik (16 bud)
861401
3 200
861398
861396
2 800
861397
2 800
861396
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.