Spegel Louis XV

197492

SPEGEL, Louis XV, 1700-tal, träskuren dekor, delvis förgylld, höjd 43 cm

Senare borrhål i nederdel, skador, lagningar

Speglar

Rum 5

Spegel Louis XV

Budhistorik (5 bud)
861685
2 400
861627
861684
861627
1 600
855980

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.