Oljemålning 1800-tal

197490

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Trollhättans kyrka från Göta älv, otydligt singnerad och daterad Andersson 4/7 1889(?), olja på duk, 24,5x19 cm

Dukagning

Konst, Måleri

Rum 13

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
861034
950
861032
900
861030
850
861029
861027
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.