Lasse Åberg färglitografi

197489

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Värmeverk", signerad och numrerad Lasse Åberg, EA, färglitografi, 51x38 cm

Rum 2

Lasse Åberg färglitografi
Budhistorik (16 bud)
859606
1 800
859593
1 700
859593
1 600
859573
859573
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.