Oljemålning 1800-tal

197483

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kvinna i antikiserande klädedräkt på skogsväg, olja på pannå, 27x20 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 13

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
860770
2 400
858894
858443
858893
1 900
858443
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.