Oljemålning 1800-tal

197482

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Frederiksborg Slott, olja på pannå, 16x24 cm

Smärre krackelyrer

Konst, Måleri

Rum 13

Oljemålning 1800-tal
Budhistorik (7 bud)
861427
600
861141
550
861120
500
860390
450
860275

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.