Olle Bonniér färglitografi

197476

BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, PT 7/10, färglitografi, 70x50 cm

Rum 9

Olle Bonniér färglitografi

Budhistorik (11 bud)
861614
850
857816
857816
700
858739
650
857816
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.