Kashio Masaji litografier

197475

MASAJI, Kashio (född 1933): (2 st), litografier, signerade och daterade Kashio 84(?).7.6 resp M. Kashio, en litografi numrerad 1/3, 39x27 resp 26x13 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Kashio Masaji litografier
Budhistorik (3 bud)

860891
861292
860891

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.