Palle Nielsen linoleumsnitt

197471

NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (4 st) linoleumsnitt, signerade och daterade PN, 16x38, 14x23, 18x20 resp 14x21 cm

Fack 14

Palle Nielsen linoleumsnitt

Budhistorik (13 bud)
861251
860967
861212
1 900
860967
1 800
860755
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.