Palle Nielsen linoleumsnitt

197470

NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (4 st) linoleumsnitt, signerade och daterade PN, 17x24,5, 14x19,5, 13,5x19,5 resp 16x25 cm

Fack 2

Palle Nielsen linoleumsnitt

Budhistorik (16 bud)
861330
2 400
861214
861329
861214
861283
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.