Sideboard Arne Vodder

197469

SIDEBOARD, "Credenza", Arne Vodder för Sibast, Danmark, 1960-tal, jakaranda, dragskåp, dörr på ena kortsidan, polykroma lådor, höjd 164, 67x 42 cm

Nyckel saknas, retuscherade ytskador

Möbler, Design

Rum 4

Sideboard Arne Vodder

Budhistorik (6 bud)
861926
11 500
858996
11 000
858036
10 500
857809
2 600
857390

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.