Palle Nielsen linoleumsnitt

197468

NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (4 st) linoleumsnitt, signerade och daterade PN, 21x13, 14x19, 14x21 resp 14,5x17,5 cm

Fack 14

Palle Nielsen linoleumsnitt

Budhistorik (16 bud)
861704
2 600
861630
2 400
861323
860968
860975

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.