Palle Nielsen linoleumsnitt

197466

NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (4 st) , linoleumsnitt, signerade och daterade PN, 18x28, 14x20, 17x26, 19,5x18,5 cm

Fack 8

Palle Nielsen linoleumsnitt

Budhistorik (13 bud)
859016
861210
1 900
859016
1 800
861174
1 700
859016
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.