Pierre Zoetterman glisée

197464

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "The Princess and the Pea", signerad och numrerad Pierre Zoetterman 3/32, fotograferad 1968, utskriven 2010, gliséeprint, bildyta 52x34 cm

Konst, Fotografi

Rum 4

Pierre Zoetterman glisée

Budhistorik (7 bud)
861143
860047
1 900
859937
1 800
858677
1 600
857631
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.