Erik Cederberg oljemålning

197463

CEDERBERG, Erik (1897-1984): Stilleben, signerad och daterad E. Cederberg 1967, med påskrift "Med hj. tack," olja på pannå, 16x17,5 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Erik Cederberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
861160
861119
861158
950
861119
900
861156
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.