Longines armbandsur

197456

ARMBANDSUR, stål, Longines, orginalkvitto daterad 1982, quartz, läderband, diameter 35 mm

Urtavla med skador, boett med bruksslitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Monter 29

Longines armbandsur

Budhistorik (7 bud)
861040
600
859968
550
856830
500
858632
450
856830

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.