J Wendborg oljemålningar

197455

Wendborg, J (1900-tal): 2 st, kvinna med vattenkrus resp kvinna med blommor, vardera signerade och daterade J Wendborg -25, olja på duk, 33x22 cm vardera

Konst, Måleri

Rum 2

J Wendborg oljemålningar

Budhistorik (12 bud)
861749
861465
750
861465
700
856455
650
858500
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.