Mandolin

197454

MANDOLIN, 1900-tal, skölpad och pärlemor inlägg, etui medföljer

Fanérskador, skador

Diverse

Rum 14

Mandolin

Budhistorik (3 bud)

856537
859221
856537

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.