David Tägtström oljemålning

197453

TÄGTSTRÖM, David (1894 -1981); Porträtt av oidentifierad kvinna, signerad och daterad Tägtström, 1923", olja på duk, 92x70 cm

Krackelyrer

Konst, Måleri

Rum 5

David Tägtström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

861634
861400

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.