Spegel sengustaviansk

197452

SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor, förgylld, infällda gouacher i över- och understycke med klassicerande scener, höjd 148 cm

Smärre dekorskador

Speglar

Rum 13

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (27 bud)
861474
23 000
861470
22 000
861473
22 000
861470
20 000
861468
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 316 EUR, 2 631 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.