Gunghäst

197450

GUNGHÄST, trä, 1900-tal, bemålad, höjd 48, längd 75 cm

bruksslitage

Diverse

Rum 14

Gunghäst

Budhistorik (6 bud)
860972
550
861068
500
860972
450
860045
860045

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.