Erik Cederberg oljemålning

197449

CEDERBERG, Erik (1897-1984): Surrealistisk ham i månsken, signerad och daterad E. Cederberg Pinx 2-2-65, olja på pannå, 24x50 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Erik Cederberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
861569
1 600
856023
856023
860525
856023

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.