Stolar sengustavianska

197448

STOLAR, 2 st, varav en sengustaviansk, en sengustaviansk 1800-tal, träskuren dekor, senare bemålade och delvis förgyllda

Rum 13

Stolar sengustavianska

Budhistorik (20 bud)
861669
861667
1 400
861665
1 300
861661
861660

Slutpris SEK:
155 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.