Kabinettskåp 1800-tal

197432

KABINETTSKÅP, 1700/1800-tal, fanerad i alm samt rotfaner, bakomliggande inredning i form av bla a lådor, nyckelbussning i ben, höjd 41, 46x23 cm; nycklar finns

Skador

Rum 14

Kabinettskåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

861437
861262
860743
860229

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.