Sybord 1800-tal

197431

SYBORD, 1800-tal, fanerat i olika träslag, låda i sarg, med nyckelbricka i ben, skiva med intarsia, höjd 74, 52x44 cm; nyckel finns

Lagningar, skador

Rum 5

Sybord 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
861001
860807
850
860406
859386
856612

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.