Einar Forseth blandteknik

197425

FORSETH, Einar (1892-1982): Motiv från Firenze, signerad och daterad Einar Forseth 1963, blandteknik på papper, 15x23 cm

Med dedikation

Konst, Måleri

Fack 17

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (9 bud)
859721
850
855896
855896
600
858383
550
855896
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.