John Boström oljemålning

197419

BOSTRÖM, John (1900-tal): "Vinterlandskap från Västergötland", signerad J. Boström, olja på duk, 30x61 cm

Konst, Måleri

Rum 1

John Boström oljemålning

Budhistorik (9 bud)
862380
950
862376
900
862376
862379
750
862376
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.