Stolar Louis XV-stil

197406

STOLAR, ett par, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor, bemålade, klädsel av tyg i linne

Senare bemålade samt senare klädsel, mindre slitage

Rum 9

Stolar Louis XV-stil

Budhistorik (31 bud)
861291
3 800
861083
3 600
861290
3 600
861083
858342
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.