Johannes Olsson oljemålning

197404

OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad Johannes O, olja på duk, 100x100 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

862381
5 400
858503
5 200
858503
3 800
856941

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.