Robert Brandy blandteknik

197403

BRANDY, Robert (född 1946): Kollage, signerad och daterad Brandy I -90, blandteknik på duk, 100x80 cm

Ändringar/tillägg
Broschyr om konstnären finns att hämta vid Utlämningen

Konst, Måleri

Rum 1

Robert Brandy blandteknik

Budhistorik (12 bud)
862603
862601
950
862437
900
861933
850
861874

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.