Bordslampor

197401

BORDSLAMPOR, 1900-tal, bemålat gips, orientaliserande kvinnofigurer, höjd ca 64 cm

Dekorbortfall, mindre nagg

Belysning

Rum 5

Bordslampor

Budhistorik (4 bud)

862447
861049
857080
856985

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.