Ron Lior "6" Mapp

197400

RON, Lior (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade 175/250, serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm; bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"

Rum 9

Ron Lior

Budhistorik (11 bud)
862171
860107
862170
860107
1 800
859227
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.