Lockurnor

197398

LOCKURNOR, ett par, 1900-tal, konstmassa, höjd inklusive mått ca 80 cm

Sprickor, mindre nagg

Diverse

Rum 5

Lockurnor

Budhistorik (14 bud)
861067
3 200
862535
861067
2 800
862529
2 600
861067
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.