Lasse Åberg litografi

197396

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund", signerad och numrerad 687/2000, färglitografi, bladstorlek 44x59 cm

Rum 1

Lasse Åberg litografi
Budhistorik (10 bud)
862504
862058
862500
950
862058
700
862495
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.