Evald Kallstenius oljemålning

197386

KALLSTENIUS, Evald (1898-1957): Skärgårdslandskap, signerad och daterad Evald Kallstenius 1936, olja på duk, 54x73 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Evald Kallstenius oljemålning

Budhistorik (3 bud)

862375
862225
861524

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.