Olle Carlström oljemålning

197383

CARLSTRÖM, Olle (1920-2007): "Sittande modell," signerad och Olle Carlström -59, olja på duk, 100x66 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (17 bud)
862576
1 900
862578
1 800
862576
1 700
861797
1 600
862575

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.