Nemeth Gyorgy oljemålning

197381

NEMETH, Gyorgy (Ungern, 1890-1962): Hästar vid bondgård, signerad, olja på pannå, 33x20 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Nemeth Gyorgy oljemålning

Budhistorik (15 bud)
862425
856884
856884
900
859417
850
856884

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.