Emil Ekman

197377

EKMAN, Emil (1880-1951): Västkustfiske i solnedgång, signerad, olja på duk, 49x68 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Emil Ekman

Budhistorik (24 bud)
862574
862571
862569
1 900
862567
1 800
862564
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.