R Heding oljemålning

197375

HEDING, R, bondflickor, olja på duk, signerad R Heding, 55x69 cm

Konst, Måleri

Rum 5

R Heding oljemålning

Budhistorik (15 bud)
861989
950
860196
900
860070
850
860194
850
860070

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.