Blombord

197372

BLOMBORD, 1920-tal, bemålat, höjd 83, 81x25 cm

Smärre slitage

Rum 13

Blombord

Budhistorik (13 bud)
860835
900
859223
850
860834
859223
750
860833
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.