Oidentifierad konstnär oljemålning

197371

OIDENTFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskapsmotiv, olja på duk, bär signatur, daterad 1888, 45x54 cm

Krackeleringar, lagningar

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

862229
859409

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.