Oidentifierad konstnär oljemålning

197368

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, stuga i landskap, bär signatur, olja på pannå, 32x50 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (17 bud)
862739
1 600
862747
1 600
862739
862734
1 400
862726
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.