Högsätesstol

197365

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, Chile, bonat samt skulpterat lövträ, stoppad sits samt ryggstöd

Senare renoverad, lagningar

Rum 14

Högsätesstol

Budhistorik (5 bud)
861788
500
861771
450
861631
861441
861064

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.