Dekorelement 1700-tal

197363

DEKORELEMENT, 2 st, 1700-tal, putti, höjd ca 64-67 cm

Skador, bortfall

Diverse

Rum 7

Dekorelement 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
861876
6 400
861875
5 200
861128
5 000
861126
3 800
859749

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.