Dörröverstycke 17-1800-tal

197353

DÖRRÖVERSTYCKE, 17-1800-tal, komposition med änglar, olja på duk senare uppfodrad, dekor i bronserad pastellage, 121x64 cm

Senare bemålad och bronserad, slitage och retuscher

Möbler, Diverse

Rum 13

Dörröverstycke 17-1800-tal

Budhistorik (32 bud)
860051
14 000
860049
13 500
860019
13 000
860046
13 000
860019
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.