Spegel

197348

SPEGEL, 1800-tal, förgylld, dekor delvis träskuren och pastellage, 78x74 cm

krön med lagning

Speglar

Rum 14

Spegel

Budhistorik (15 bud)
859985
1 400
859981
1 300
859780
859772
859779

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.