Soffa Gerd Lange Space Age Design

197346

SOFFA, design Gerd Lange (tidigare för De Sede) Tyskland, "space age design" 1970-tal, stomme i plast, klädd i brunt läder, längd ca 147 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 12

Budhistorik (15 bud)
861334
7 400
861350
7 200
861334
7 000
861303
6 800
860235
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.