Stol 17/1800-tal

197339

STOL, 17/1800-tal, senbarock, provinsarbete/ allmoge

Slitage, mindre slitage

Möbler, Allmoge

Rum 14

Stol 17/1800-tal

Budhistorik (14 bud)
860208
900
860284
900
860208
850
860283
860208
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.